Contact

SecretariaatIneke Swart den Boernijkerk@badminton.nl
SecretariaatDésiree Zondervannijkerk@badminton.nl
PenningmeesterElise Vonhof van de Kraatsnijkerk@badminton.nl
BankrekeningNL78 RABO 0347 8196 99 

Speellocatie

Sporthal Watergoor Watergoorweg 44,
3861 MA Nijkerk

Bestuur

Bob SpijkstraVoorzitternijkerk@badminton.nl
Ineke Swart den BoerSecretarisnijkerk@badminton.nl
Désiree ZondervanSecretarisnijkerk@badminton.nl
Yvonne van ZuylenVoorzitter Recreanten Commissienijkerk@badminton.nl
Inge van Iersel VielvoijeVoorzitter Jeugd commissienijkerk@badminton.nl
John HamCompetitie Contact Persoon Seniorenccp_nijkerk@badminton.nl
Linda van EssenCompetitie Contact Persoon Jeugdnijkerk@badminton.nl
Agnes PetersenAlgemeen bestuurslidnijkerk@badminton.nl

Ledenadministratie

Joost van Iersel Beukenlaan 22
3862 HV Nijkerk
joostvi@familievaniersel.nl

Opvang nieuwe leden

Yvonne van ZuylenSeniorennijkerk@badminton.nl
Inge van Iersel VielvoijeJeugdnijkerk@badminton.nl

Competitie Commissie Senioren

John HamCompetitie Contact Persoon Seniorenccp_nijkerk@badminton.nl
Piet PetersContactpersoon voorjaars-/nacompetitiep.m.peters@versatel.nl

Jeugd Commissie

Inge van Iersel VielvoijeVoorzitter Jeugd commissienijkerk@badminton.nl

Trainers

Linda van EssenRecreanten
Jeugd competitie
nijkerk@badminton.nl

Jeugdbegeleiders

Inge van Iersel VielvoijeTrainer/Contactpersoon 
Linda van EssenTrainer 
Jos van WesterlaakTrainer 
Robin van SluijsTrainer 
Peter WaletTrainer 

Website BCN

Joost van Iersel nijkerk@badminton.nl
Teuno Hooijer nijkerk@badminton.nl